„Autonomiczne samochody i ciężarówki wciąż nadchodzą, tak jak to, czy nie”

Jeśli istnieje jedno słowo, które w tej chwili zagwarantowane jest wprowadzenie debaty, to autonomia. Pomimo niedawnej ankiety deklarowanej, że 78 procent ludzi zasadniczo popiera autonomiczną technologię, nasza skrzynka pocztowa jest podzielona między tych, którzy zgadzają się, a także tych, którzy uważają, że to niewielka ludzkość.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Oczywiście głęboko niefortunna wiadomość o śmiertelnym nieszczęściu, w tym autonomiczne samochody i ciężarówki niedawno będą miały wpływ na widoki na technologię bez kierowców. Oprócz absolutnie słusznego, że Uber, zaangażowana firma, powinna zawiesić testy w oczekiwaniu na dochodzenia.
Jednak postęp będzie kontynuowany, a także to, czy nam się to podoba, czy nie (lub wybrać go, czy nie), autonomiczne innowacje będą odgrywać ogromną rolę w naszej przyszłości motoryzacyjnej.
Wraz z elektryfikacją jest to temat, który zdominował New York Motor Show, a Jaguar zaskakująco kradnie nagłówki, które przestrzegają swojej oferty z Waymo – Rebadged Google Autonomous Car. Waymo kupi aż 20 000 wszechstronnych i-przestrzeni, które należy wykorzystać w ramach usługi związanej z podróżą, jednak dwie rzeczy naprawdę dla mnie utknęły.
Po pierwsze, to piekielna umowa floty! To duża część produkcji I-Pace, a także samochody i ciężarówka, które moim zdaniem Jaguar i tak nie będzie w stanie zrobić wystarczającej ilości. Potem jest uznanie dla Jaguara w pracy z Waymo – a także możesz być pewien, że połączenie będzie działać głębiej niż tylko kupowanie mnóstwa samochodów. Spodziewaj się, że przyniesie to przyszłe produkty Jaguar Land Rover, które możesz kupić.
Jako ktoś, kto jest rutynową osobą autonomiczną technologią podczas kilku moich mniej przyjemnych podróży, uważam, że korzyści płynące z okazywania się bardziej zrelaksowanych, szybszych, a także bezpieczniejszych jest jasne. W miarę rozwoju będzie się, a także utrzyma więcej ludzi mobilnych. I to może być tylko świetna rzecz, prawda?
Kliknij tutaj, aby uzyskać nasz ostateczny przewodnik po samochodach samodzielnych …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *