Nowy pakiet torów McLaren 720S Unleashed na 2019 r.

McLaren ujawnił nową specyfikację pakietu torów dla 720S, który ma na celu właścicieli zamierzających znieść dużo mil torowych.
Jest podobny do innych pakietów torów dostępnych w zakresie McLaren, będąc mieszaniną zmian mechanicznych i wizualnych oraz odrobiny oszczędności. Spekuj pakiet torów, a 720S staje się o 24 kg lżejszy, podczas gdy jest też nowa para wlotów maski, nowe tylne wloty błotników i lusterki drzwi, wszystkie wykończone teraz włóknem węglowym.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody z dróg na torze
Gdzie indziej pakiet torów 720S jeździ na zestawie nowych lekkich 10-spokowych kół i otrzymuje faux połyskujące wykończenie z włókna węglowego na tylnym skrzydle. Ścieżka dźwiękowa jest zwiększana z dodaniem sportowego wydechu, a odrobinę wizualnego rozmachu jest wstrzykiwana dzięki układowi światła w otwartej komorze silnika.
10

W kabinie para wyścigowych siedzeń z włókna węglowego łączy się kierownicy obszyte w Alcantara. Pełne sześciopunktowe uprzęże wyścigowe zajmują miejsce zwykłych pasów bezpieczeństwa.
Podobnie jak 720S, pakiet torów otrzymuje tryb śledzenia wyboru zarówno dla jego obsługi, jak i ustawień Pwertrain, a jednocześnie standardowo uzyskiwane są hamulce tarczowe. System telemetryczny jest końcowym dodatkiem, który zawiera również kamery wideo do nagrywania okrążeń.
Pakiet torów 720S będzie dostępny na początku 2019 roku, w cenie 224 700 £ – to 28 360 GBP w stosunku do zwykłego samochodu.
Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą recenzję konwencjonalnego McLaren 720s …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *