„Jaguar I-Pace to pierwsze salwa po łukach Tesli”

i tak się zaczyna. Jaguar I-Pace, ujawniony zeszłej nocy poprzez prezentację online ciężką o celebrytach i wciąż cięższa na samozadowolenie, jest pierwszym salwa w kokach Tesli od ustalonego producenta „premium”. Brytyjska marka desperacko cieszy się z tego, że przed Audi lub Mercedes wprowadziła samochód tego typu czystego elektrycznego. Ale to szum otaczający Teslę, do którego naprawdę chce się skorzystać.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Specyfikacje wyglądają obiecująco – prawie 400 KM i czas 0-60 km / h 4,5 sekundy. Jednym z segmentów podczas premiery było wideo pokazujące i -Pace podejmujące – i bicie – Tesla Model X w wyścigu. Zakres około 300 mil pod trudniejszym i rzekomo znacznie bardziej rozsądnym cyklem testowym WLTP powinien również załatwić sprawę – przynajmniej na razie.
• Nowy Jaguar I-Pace 2018 ujawnił
Stylizacja I-Pace jest prawdopodobnie jednym z najlepszych dzieł od dyrektora projektowania firmy Iana Callum i jego zespołu-mieszanka krzywych, które mają powiew C-X75, z projektem taksówki, który naprawdę wymaga Zaleta dłuższego rozstawu osi samochodu. Kilka tygodni temu mieliśmy podgląd I-Pace i z przyjemnością informuje, że jest tak uderzający w metal, jak na zdjęciach.
Fascynującym nieznanym jest oczywiście to, czy Jaguar – i, należy założyć, Audi i Mercedesa – mogą rozbić fakt, że nie są one wyborem „lewego pola”, takich jak Tesla. Stworzenie Elona Muska było jedyną grą w mieście, prawda, ale okazała się również popularna przynajmniej częściowo dlatego, że jest „z zewnątrz” – praktycznie firmy technologicznej znacznie więcej niż marka motoryzacyjna.
Czy istnieje zatem znaczenie, ponieważ „rejestracja zainteresowania” w liczbie I-Pace w najlepszym razie dziesiątki tysięcy-nigdzie w pobliżu poziomów populacji miasta zachwyconych modelem 3? Być może. Ale zakładając, że produkcja jest zgodna z planem w obiekcie Magna Steyr w Graz, Austrii – i zmaganie produkcji Tesli z Model 3 kontynuują – to nie potrwa długo, zanim I -Pace będzie miała ciężar liczby po swojej stronie. Właśnie dlatego wszyscy w Jaguar są z tego powodu tak zachwyceni.

Obejrzyj nową rasę Jaguar I-Pace Tesla Model X Best tutaj …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *