Nowy Mercedes-AMG S 63 szpiegował w minimalnym kamuflażu

To nasze pierwsze spojrzenie na nowe Mercedes-AMG S 63. Będzie usiadł poniżej nadchodzącej hybrydy AMG S 73 E Plug-In w salonach w showrooms w tym roku jako Drugi wiele potężnego modelu z klasy S, wykorzystując świeżą konkurencję dla Porsche Panamera.
Podobnie jak wszystkie pojazdy Mercedes-AMG, nowy S 63 będzie wyposażony w wiele agresywnych poprawek do stylizacji, na co wskazuje kamuflaż w tym mule. Rewizje będą obejmować głębszy przedni rozdzielacz, nieco szersze spódnice boczne i nowy dyfuzor, w którym mieści się system wydechowy czterorajny firmy.

4-drzwiowe coupe Mercedes-AMG GT otrzymuje lifting za 2021

Kabina otrzyma również normalną metamorfozę Mercedes-AMG, z kilkoma nowymi foteliami sportowymi, kierownicą marki AMG, aluminiowymi pedałami i dedykowaną grafiką AMG dla 12,3-calowego zestawu instrumentów samochodu i 12,8-calowego systemu mistrzowskiego.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Mercedes nie potwierdził żadnych specyfikacji technicznych dla nowego AMG S 63, ale biorąc pod uwagę ogromny rozmiar obecnej klasy S, spodziewamy się, że marka uniknie zelektryfikowanego czterocylindrowego układu napędowego przeznaczonego dla nowego AMG C 63 na korzyść jej Standardowy podwójny turbodoładowany 4,0-litrowy V8, który znajduje się we wszystkim, od AMG GT do salonu AMG E 63.
W E 63 Saloon V8 produkuje 603 KM i 850 Nm momentu obrotowego-i spodziewamy się, że melodia będzie taka sama dla S 63. Drive, ponieważ ten układ napędowy znajduje się już w każdym innym modelu w konwencjonalnej ofercie klasy S.
Aby wesprzeć dodatkowe chrząknięcie, Mercedes przegląd podwozia klasy S, dopasowanie obniżonego zawieszenia, sztywniejszych prętów przeciw rollowej i nowych amortyzatorów adaptacyjnych, które są dostrojone do nieco ostrzejszego obsługi. Za stonami tego muła kryje się również wywiercone dyski i większe zaciski.
Mercedes-AMG pasuje do najbardziej obecnego systemu kontroli trakcji do S 63. Podobnie jak mniejszy AMG E 63, musi również mieć program „trybu dryfowania” dla selektora trybu napędu samochodu, który odłączy napęd do przedniej osi i Pozwól kierowcy przesunąć samochodem przez narożniki.
Teraz przeczytaj naszą recenzję Mercedes-AMG S 63. Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej…

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *