Volkswagen ID.3 i ID.4 Elektryczne zakresy samochodów otrzymują poważne wstrząsy

Volkswagen odświeżył całkowicie elektryczny identyfikator Hatchback i ID.4 SUV-y, ujawniając zmiany cen i zmienione struktury wykończeniowe, a Kupujący mogą teraz określać poszczególne pakiety opcji, zamiast zadowolić ustalone samochody specyfikacyjne.
Zarówno w modelach ID.3, jak i ID.4 poziom wykończenia miasta na poziomie podstawowym został przemianowany na życie, a poziomy sprzętu biznesowego i technologiczne zostały przerwane.

Volkswagen Id.3 vs Nissan Leaf

Zmiany w cenie ID.3 Pewność Przynoszą kolejne dwie wersje pod progiem 35 000 GBP, aby zakwalifikować się do grantu samochodowego w Plug-In w 2 500 GBP. Mid-Spec Id.3 Family Pro (przy użyciu baterii 58 kWh i silnika elektrycznego o mocy 143 KM) i ID.3 Family Pro Performance (ta sama bateria 58 kWh, ale e-mootor 201 KM) spadła cena, jak i przyjęła dotację na pokład. Są one teraz wycenione odpowiednio od 31 140 £ i 32 460 £, w tym dotacji.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Ponadto w górę, modele wycieczek o wysokiej jakości i identyfikatorze. Oznacza to najdroższy członek składu-model 340-milowy Tour Pro z baterią 77 kWh, jest teraz dostępny od 38 800 £.
Wprowadzenie konfigurowalnych pakietów opcji w obu modelach oznacza, że ​​istnieje pewna elastyczność w odniesieniu do sprzętu do ID.3 i ID.4 Kupujących po raz pierwszy. Klienci mogą wybrać dowolny poziom wykończenia i dodać żądany sprzęt.
Pakiet Infotainment Plus wynosi 2200 £, wprowadzając wyświetlacz głowy w obu samochodach. Na identyfikatorze 4 wprowadza również większy 12-calowy centralny wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy, podczas gdy ID. Wykluje się z 10,1-calową jednostką, ale otrzymuje ulepszony system dźwiękowy siedmiu głośników.
Inne opcjonalne paczki jednolite w obu modelach obejmują pakiety Sport i Sport Plus odpowiednio za 340 GBP i 1140 GBP. Pakiet sportowy wprowadza zawieszenie sportowe i progresywne sterowanie, a Sport Plus wprowadza adaptacyjne amortyzatory. Podobnie nowe pakiety wprowadzające elementy stylistyczne, zwiększona pomoc w zakresie pomocy i bezpieczeństwa oraz funkcje komfortu są dostępne do indywidualnego określenia.
Teraz sprawdź nasze recenzje Volkswagen Id.3 i ID.4 …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *