Lifted Lexus CT w cenie 23 495 £

Lexus ujawnił, że jego zaktualizowana hybryda CT 200H jest w sprzedaży, a koszty zaczynają się od 23 495 £.
Edycja 2018 została po raz pierwszy ujawniona na tegorocznym pokazie motoryzacyjnym Frankfurt, ujawniając drobne poprawki stylów na istniejący model. Główną wersją CT 2018 są zmienione poziomy wyposażenia, które zostały uproszczone do sześciu odmian w zakresie.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody hybrydowe i ciężarówki w sprzedaży 2017
Począwszy od 23 495 funtów to model SE, z 16-calowymi felgami aluminiowymi, odwracającym aparat, sześciokłosym dźwiękiem, a także siedmiocalowym ekranem dotykowym jako standardem. Pakiet SE Plus kosztuje dodatkowe 1500 GBP, a także dodaje 17-calowe koła do CT wraz z tylnymi czujnikami parkowania automatycznego, systemem bezpieczeństwa Lexusa+ i własnego systemu nawigacji.
Różnorodność CT 200H jest zwieńczona pakietem F Sport Premier za 31 245 £, gdzie otrzymujesz skórzane wnętrze o tematyce F z podgrzewanymi lusterkami, które składają się również automatycznie. Reflektory LED, bezproblemowe wejście, a także 13-głośnikowy system hałasu przestrzennego od Marka Levinsona, również funkcjonują w Premier Pack.
Wydajność liftowanego CT 200H pozostaje taka sama, a silnik z hybrydą benzynową o mocy 134 KM pozostaje umieszczony przez wykończenie, zwracając emisję CO2 88 g/km, a także klimat ekonomiczny paliwa wynoszący 74,3 mpg.
14

Z zewnątrz trudno jest stać się różnicą między starymi i nowymi, jednak umowa samochodu została odświeżona nową osłoną wrzecionową, która może pochwalić się nową siatką. Wszystkie projekty dostają teraz tę kratkę w stylu F Sport, a także przedni zderzak, wraz z nowymi szarymi obudowami mgły, a także zmodyfikowanymi światłami do jazdy w ciągu dnia, które znajdują się teraz nad głównymi żarówkami projektora.
Z tyłu tylne światła LED otrzymują nowy podpis oświetlenia w kształcie litery L, podczas gdy tylna klapa jest bardziej agresywnie stylizowana. Dolna część tylnego zderzaka została pomalowana na czarno, a także srebrną, a także subtelnie przekształconą. Wreszcie, dostępne są nowe koła od 15 cali do 17 cali, a także nowe farby, dokonują również listy wyborów.
• Najlepsze hatchbacki w sprzedaży 2017
Biorąc pod uwagę, że wszystkie samochody i ciężarówki otrzymują teraz Fatkę F Sport, Lexus wprowadził specjalną kratkę do tego projektu, aby odróżnić ją od reszty zasięgu. Lampy przeciwmgielne mają również stylową metamorfozę, z obudową w stylu dopasowania. Czarne elementy wykończeniowe są odkrywane wokół przodu samochodu, a także z tyłu, a także w kabinie w kabinie specjalne do sportu w wnętrzach.

14

Wreszcie nowe bezpieczeństwo, a także technik pomocy pojawiają się w opcjonalnym pakiecie Lexus Security System +. Radar przewodowy Crusise Control, pas ostrzega do ostrzeżenia, a także pomoc, a także rozpoznawanie wskazania ruchu internetowego, automatyczne światła wiązki drogowe, a także system ostrzegawczy przed kolizją.
Co robisz z odświeżonym Lexus CT 200H? Zrozumiemy w komentarzach …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *