10 najlepszych pojazdów na Halloween

Co sprawia, że ​​fantastyczne Halloween? Dynie, duchy, robaki oraz nietoperze. Przypadkowo nasza 10 najlepszych list pojazdów o tematyce Halloween ma wszystkie te rzeczy… że tak powiem. Przygotuj się na kilka najstraszniejszych nawiedzeń świata motoryzacyjnego, patrząc na pojazdy o dziwnych imionach, zastraszający wygląd, a także wydajność podnoszenia włosów.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

1. Veritas RSIII
Ci, którzy chcą wyróżnić się od tłumu w tym Halloween, nie powinni wyglądać nawet więcej niż Veritas RSIII. Grille łączy się z kanciastymi, diabelskimi reflektorami, aby uzyskać straszny wygląd, nie tak dobrze odmienny od uśmiechu dyni. Przy około 300 000 funtów jest to najprawdopodobniej najbardziej kosztowny zakup Halloween, jaki dokonasz.
2. Rolls-Royce Ghost
Istnieje widoczny powód, dla którego powstała nasza lista: nazwa. Został nazwany na cześć Silver Ghost – pojazdu po raz pierwszy utworzonego w 1906 roku. Jest oferowany w dbbie długości, wersji, która została przedłużona o 170 mm, aby zaoferować znacznie więcej obszaru wewnętrznego, a także bardziej pływak, raczej odpowiedni dla trafnie nazwany duch.
3. Lamborghini Murcielago
Niestety ostatni Lamborghini Murcielago zjechał z linii produkcyjnej w Sant’agata od dawna (do zastąpienia przez Aventador). Był to 4099. Murcielago, który został opracowany, a także został zakupiony przez klienta w Szwajcarii. Wybraliśmy to odpowiedni pojazd o tematyce Halloween, ponieważ Murcielago jest hiszpańskim słowem dla nietoperza, a także jego drzwi nożycowych zdecydowanie pomagają je rozróżnić jako jedno z wielu słynnych stworzeń z historii. Nawiasem mówiąc, w filmie z 2005 roku, Batman, Batman Beginds, Batman Beginds, Batman Beginds, Batman Beginds, został wykorzystany na pierwszej generacji.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *