Mercedes C-Class Gets DAB Radio

Nowa klasa M Mercedes Class 2014 zostanie standardowo wyposażona w Radio DAB DIG DIGN, gdy pojawi się później w czerwcu 2014 roku.
Jest to część planu Mercedesa, aby w pełni cyfrować w Wielkiej Brytanii, a zestaw technologiczny jest całkowicie bezpłatny we wszystkich przyszłych modelach, który już trafił do około połowy obecnego składu.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

To ogłoszenie jest następstwem podobnej decyzji Volkswagena, która wczoraj potwierdziła całość! Skład będzie teraz sprzedawany z DAB bez dodatkowych kosztów.
Mercedes dołącza do Volkswagena i innymi głównymi producentami – w tym BMW, Audi i Forda – zobowiązując się do dopasowania cyfrowych systemów radiowych w ramach standardowej specyfikacji wszystkich swoich modeli.
Taka decyzja odzwierciedla rosnącą popularność radia DAB. Według oficjalnych statystyk CAP Automotive i Society of Motor Producers and Traders (SMMT) w ciągu ostatnich czterech lat wzrosło o 50 % wzrost liczby nowych rejestracji samochodów z radiem cyfrowym jako standardem.
Szacunki Digital Radio UK sugerują, że około 3 miliony samochodów jest teraz w stanie otrzymać transmisje za pomocą tej technologii, co oznacza 9 procent wszystkich samochodów drogowych.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *