Vauxhall Adam: Szczegóły

Zupełnie nowy Vauxhall Adam Supermini będzie miał wiele funkcji hi-tech, gdy pojawi się na sprzedaży na początku przyszłego roku.
Adam będzie pierwszym Vauxhall, który będzie wyposażony w system informacyjno -rozrywkowy IntelliLink GM. Kontrolowany przez siedmiocalowy ekran dotykowy Hi-Res, będzie zasilany przez smartfon z Androidem lub iPhone’em, łącząc wszystko, od twoich kontaktów po listy odtwarzania muzyki bezpośrednio z samochodem.

IntelliLink będzie mógł również odtwarzać wideo lub slajdów przechowywane na smartfonie, ale tylko wtedy, gdy samochód jest nieruchomym.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Będzie także sklep z aplikacjami Adam, w którym kupujący będą mogli pobrać aplikację nawigacyjną lub aplikację do odtwarzania do 10 000 podcastów, które są przechowywane online, a także przesyłanie strumieniowe stacji radiowych na żywo.
Najlepszą wiadomością z IntellILink jest jego cena. Ekran dotykowy wyniesie około 300 euro (240 GBP), a aplikacja nawigacyjna będzie kosztować tylko 50 euro (40 GBP). A ponieważ nawigacja zostanie załadowana do twojego smartfona, będziesz mógł nadal go używać do zakończenia podróży pieszo.
Udało nam się wejść do Adama na imprezie podglądu motoryzacyjnego Paris, a ekran dotykowy IntelliLink działał dobrze, z dobrą definicją kolorów na ekranie i dobrą wrażliwością na dotyk.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *