„Kluby samochodowe oferują przyjaźń, know-how i entuzjazm”

W tym tygodniu miałem przyjemność spotkać się z Mr Motorsport z TV, Steve Rider. Ale choć nie można uniknąć rozmowy o samochodach, rajdach lub formułach z Steve’em, tym razem miał na sobie inny kapelusz – i taki, który nosi z dumą – jako prezes klubu Fiat 500.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Steve i sekretarz klubu Paul Anderson zrezygnowali z czasu na zbadanie nowego Fiata 500 i przynieśli własne 500. Podobnie jak w przypadku każdego innego samochodu w Wielkiej Brytanii – starego i, co zaskakujące, nowa – wśród właścicieli Fiat 500 jest kwitnąca społeczność z zdumiewającą wiedzą i wiedzą. Plus przyjaźń.

Nowy przegląd Fiat 500 Cabrio 2020

Paul powiedział mi, w jaki sposób członkowie klubu potyczą się Europa razem w wieku 500 lat – być może odważna relokacja – ale z jednym samochodem załadowanym częściami części zamiennych, aby pomóc każdemu, kogo stare 500 może ponieść problem w drodze.
Te społeczności samochodowe kwitną, a strony na Facebooku są poświęcone najwęższym niszom, w których podobnie myślące sugestie dotyczące zamiany ludowej i porady, kupują i sprzedają samochody i części, i zazwyczaj dzielą miłość, jaką mają do swoich samochodów. I absolutnie to uwielbiam!
Ja sam mam skłonność do Audi A2, z kilkoma teraz na moim podjeździe. I tak, istnieje kwitnący klub właścicieli, z własnymi stronami forum i na Facebooku. I mogę zagwarantować, że nie ma absolutnie nic, co ci ludzie nie wiedzą o samochodzie i nie są przygotowani do dzielenia się.
Społeczności internetowe ożywiły te kluby i stały się szczególnie niezbędne, ponieważ typowe letnie spotkania zostały ograniczone w tym roku. Czat, w które angażuję się (w tym samochody, które znajdują się na mojej liście „do zakupu”) są zabawne, przyjazne i pouczające.
Magazyny klubowe są nadal rzeczą, a w przypadku Fiat 500 News naprawdę dobrze. Więc niezależnie od tego, jaki samochód posiadasz lub marzysz, dostań online, a szybkie wyszukiwanie ujawni wiele osób przygotowanych do czatowania. I jak tylko będziemy w stanie swobodnie się wydostać, spotkania rozpoczną się od nowa. Nie mogę się doczekać.
Czy jesteś członkiem klubu samochodowego? Daj nam znać o swoich doświadczeniach poniżej …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *