Piątek Szybki fakty 3/22/2019

jak samochody i ciężarówki, a także historie za nimi? Dołącz do nas na dysku do samochodowego Oświecenia w pierwszej edycji piątkowego szybkich faktów!

1. Samochody i ciężarówki były pierwotnie pomyślane o “przyjaznej dla środowiska”

1924 Ford Design T Oferowany w Copart.com

Na początku XX wieku ulice miasta w Ameryce były pakowane z wagonami konnymi, które pozostawiły ścieżkę zmarszczącej za nimi. Steven D. Levitt, a także Stephen J. Dubner’s 2009 Best-Sprzedający Superfreakonomics maluje żywy obraz. Według autorów było w tym czasie około 200 000 koni w Nowym Jorku, z których każda pozostawia ponad 30 funtów obornika dziennie. Idź do samochodu, który nie wypróżnił się lub spowodował “zanieczyszczenia”. W tym czasie amerykańskie miasta pomyślały o samochodzie Zbawiciela środowiskowego!

2. Trzy z każdego czterech stworzonych rolek-royces są dziś na drodze

1964 Rolls-Royce Cloud III Oferowany w Copart.com

Słowa takie jak wysokiej jakości, jak również wysoka jakość są pierwsze, które przychodzą na myśl o rolkach-Royce. Wytrzymałość powinna spełniać wkrótce po. Według utworu Scott Burgess of Trend Motor Trend “, prawie 75 procent wszystkich rolek-royces, które kiedykolwiek opracowane są dziś w drodze.” Tag kosztów na rolkach-Royce jest Hefty, często przekraczający pół miliona dolarów, jednak jest trochę łatwiejsze do zrozumienia brzucha, że ​​są one opracowane do ostatniego.

3. Obrażenie, które przeskakują – zaczął ikonę

Lamborghini Stock At Copart.com

Ferruccio Lamborghini zgromadził swoją mnóstwo pieniędzy na długo przed rozpoczęciem samochodów i ciężarówek istniały jego imię. Sukces Lamborghini w obu firmach HVAC, jak również w ciągnikach ciągnikowych umożliwiło mu kupić szereg wysokiej klasy samochodów sportowych, w tym Ferraris. Po naprawie zużyte sprzęgło w jego Ferrari 250gt zdał sobie sprawę, że nie było inaczej niż te wykorzystywane w jego ciągnikach. Według samochodów i ciężarówek, a także wywiad kierowcy z długoletnim kierowcą testowym Valentino Balboni, jego kierownik poszedł do twarzy Enzo Ferrari: “Rozwijasz swoje urocze samochody i ciężarówki z moimi częściami ciągnikowymi”. Ferrari upomnił go: “Jesteś kierowcą ciągnika, jesteś rolnikiem, nie powinieneś grać prowadzić moje samochody i ciężarówki, ponieważ są to najlepsze samochody i ciężarówki na świecie”. Lamborghini pozostawiono jednak inspirowany, a także resztę, jak mówią, to historia.

4. Biały jest najbardziej widocznymi samochodami i kolorami ciężarówek na świecie

2017 FORD F-250 Super Duty, jeden z wielu białych pojazdów do aukcji w Copart.com

Zgodnie z Raportem Popularności Kolorową Axalta na całym świecie, 38% samochodów i ciężarówek był biały w tym roku. Zaokrąglanie czterech czołowych są czarne (18%), szare (12%), a także srebro (12%). Artykuł A 2012 Forbes sugeruje, że rynek elektroniczny wpłynął na popularność tych kolorów w ostatnich latach. Po srebrze zakończył się wybitnym kolorem dla nowych produktów innowacyjnych w połowie 2000 r. “To był kolor, który powiedział:” Spójrz, mam współczesną technologię “.

5. Pojazdy elektryczne są stare wiadomości

Wyszukaj akcje pojazdów elektrycznych CopT!

Wbrew wybitnym przekonaniu, pojazdy elektryczne nie są współczesnym wynalazkiem. Energia elektryczna została wykorzystana do zasilania samochodów i ciężarówek pod koniec XIX, a także XX wieku. W rzeczywistości, amerykański spis z 1900 r. Wymieniony 28% 4,192 samochodów i ciężarówek produkowanych w kraju w tym roku jako elektryczne. Samochody elektryczne i ciężarówka były łatwiejsze do rozpoczęcia niż silnik spalania wnętrza wnętrza korba, a także miał wyższą różnorodność niż samochody i ciężarówki z pamiątkowymi. Samochody i ciężarówki zasilane benzynem ostatecznie panowały najwyższe, jednak po uzyskaniu rozruszników elektrycznych, a także inne korekty, które ułatwiły ich działać.

6. Samochody i ciężarówka są wykonane co kilka sekund

Ten 1980 Toyota Corolla jest jeden z ponad 43 milionów wyprodukowanych, w większości każdego typu modelu!

Przed masową produkcją, jak również linia montażowa była powszechna, wziął producenci w tygodniu lub więcej, aby złożyć pojazd. Ze względu na Hefty Industrializacja, a także współczesne metody produkcji, produkcja pojazdów od tego czasu wzrósł. Dziś, samochody i ciężarówka można opracować co kilka sekund, a także ponad 91 milionów w 2018 r. W Wielkiej Brytanii w marcu 2016 roku samochody i ciężarówka została wykonana co 16 sekund!

7. Pojazdy są najbardziej recyklingowym produktem na świecie

Tylko od czasu, gdy samochód jest poza drogi, nie oznacza, że ​​jest bezużyteczny. Automotive Remarketing Business, takich jak Copart służą jako integralny element procesu recyklingu samochodów i przetwarzania samochodów, zapewniając recyklery, a także demontażów zyskują dostęp do czyszczenia, a także pojazdy z tytułu urlopu na aukcjach internetowych na aukcjach internetowych. Ci nabywcy wyciągają każdą uncję wartości pozostawionej w pojazdach, sprzedając części nadające się do recyklingu lub recyklingu podwozia, a także metalu. Według stalowego instytutu recyklingu “prawie 100 procent samochodów i tPorki opuszczające drogę są recyklingowe do ich żelaza, a także zawartości stalowej. ” Inne elementy, takie jak opony, paliwo, a także baterie, również ponownie wykorzystują na emerytowane pojazdy prawie 100% recyklingu. Istnieje duża możliwość, że samochody i ciężarówka, którą wycofasz, mogą wrócić do drogi w jakiś sposób, kształt lub formę!

8. Typowe samochody i ciężarówka ma 30 000 części

Podobnie jak ludzkie ciało, samochód jest skomplikowaną maszyną składającą się z dużej liczby części, które działają w doskonałej synergii. Według TOYOTA “Pojedyncze samochody i ciężarówka mają około 30 000 części, licząc każdą część do najmniejszych śrub”. Wreszcie, idealny czas na zastosowanie frazy: “Całość jest wyższa niż suma jego części”!

9. Pierwsze samochody i wrak samochodów był w 1891 roku

Sortuj Copart zapasów według typu uszkodzeń, jak przedni koniec, mechaniczne, grad, a także więcej!

Pierwsze samochody i ciężarówka Mishap zajęły lokalizację ponad 100 lat temu. Incydent wziął lokalizację w Cleveland, Ohio, gdzie facet o imieniu James William Lambert uciekł na korzeniu drzewa, wywołując go, aby stracić go zarządzanie samochodem. Pojazd uderzył w opublikowany wyzwalający drobne obrażenia Lambert. Chociaż wypadek nie był śmiertelny lub również szkodliwy, zdobył swoją lokalizację w książkach historycznych.

10. Jazda
Samochody wkrótce będą rzeczywistością

Samochodowe samochody i ciężarówki są “rzecz z przyszłości” to coś z przeszłości. Istnieje już garść biznesu, takich jak Uber, Ford, a także testowanie Lyft nowej technologii. W ubiegłym roku joint venture między Lyft, a także aptiv, że “wykorzystuje garść autonomicznych pojazdów do jeźdźców promowych wokół Las Vegas” zapewnił 25 000 000 tys Profesjonaliści przyznają, że “będzie trwać dziesięciolecia, aby opracować samochody i ciężarówki, które mogą jeździć w dowolnym miejscu, podobnie jak ludzie dzisiaj”, z powodu przeszkód, takich jak zaniedbane drogi, a także nieprzewidywalność kierowców ludzkich.

11. Volkswagen jest największym na świecie producentem samochodów

To 1974 Beetle jest jednym z niezliczonych Volkswagens oferowanych w Copart!

Przez trzeci rok bezpośrednio, Volkswagen, a także jego stabilnie marki pełnej krwi (w tym Audi, Bugatti, Lamborghini, Bentley, Porsche) siedzieć na rankingi do objętości produkcyjnej. Rynek Tytan wąsko zbliżył się z konglomeratami Renault-Nissan (rodzic Mitsubishi, Dacia, Infiniti, Samsung), a także Toyota (Rodzic Lexusa, Scion, Daihatsu).

12. The..
Inventor of Cruise Manage był ślepy

W wieku pięciu lat ralph teetor był oślepiony jednym okiem po nieszczęściu nożem. Mniej niż rok później stracił wzrok w drugim oku z warunkami rozumianym jako sympatyczny Otthalmia, w którym uszkodzenie jednego oka jest tak poważne, że pozostałe cierpi również. Brak wzroku teetora nie zagrażał swojej wizji. Zgodnie z artykułem David Sears dla Smithsonian.com, teetor bada inżynierię mechaniczną na Uniwersytecie w Pensylwanii przed rozpoczęciem pomocy w stylu ciężkich turbinach parowych dla amerykańskich wojennych okrętów wojennych, a także służyć jako prezydent, a także prowadzący inżynier Perfect Circle Piston Firma dźwiękowa. Według Sears, motywacja do rady zarządzania uderzona podczas II wojny światowej, gdy U.S. Nałożyła krajowy limit prędkości 35 mph, aby oszczędzać paliwo, a także gumę. Wielu wierzy, że adwokat patentowy Teetora, który czasami służył jako jego kierowca, był tak błędny za kierownicą, że jego jazda pobudziła wynalazek.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
LinkedIn.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *