Liczba organów drogowych obniżona o jedną trzecią w ciągu ostatnich pięciu lat

Liczba pełnoetatowych organów ruchu internetowego działających w Anglii, a także Walii została ograniczona praktycznie o jedną trzecią, ponieważ w 2010 r. Ujście samochodu może ujawnić.
Liczba oficerów spadła z 5 327 do 3742 w latach 2010, a 2015 r., Z 36 z 42 sił w Anglii, a także w Walii, którzy odnotowują mniej pracowników, pomimo wzrostu liczby przepisów drogowych, których są potrzebne do policji.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Wprowadzono nowe ruchy ścieżkowe, a także przestępstwa tylne, wraz z przydrożnymi testami prowadzenia narkotyków, a także modyfikacjami ograniczeń prędkości dla HGV. Jak niedawno w październiku wprowadzono zakaz palenia samochodów, jednak siły przyznały, że nie będą miały problemu z grzywną przez co najmniej pierwsze trzy miesiące.
West Midlands Force widziała najbardziej niezwykłą jesień w pełnym wymiarze godzin policji, w porównaniu z 351 do 115, podczas gdy władze miasta Londynu nie prowadzą już niezależnego systemu ruchu internetowego, z powodu ograniczeń planu budżetowego.
• Szok, ponieważ ponad połowa kierowców przestaje działać testem leków przydrożnych
Władze metropolitalne nie są uwzględnione w naszych wynikach, ponieważ jego alternatywny departament organów ruchu internetowego, dróg, a także dowództwo policji, zostały ustawione, częściowo finansowane przez transfer dla Londynu, co wspomagało wzrost liczby policjantów z ruchu w sieci. . W całym kraju siły ogólnie spadły o znacznie ponad 16 000 oficerów w latach 2010, a 2015 r., Ponieważ władze finansowanie rządowe zostało obniżone o 2,3 miliarda funtów.
Jednym z powodów spadku pełnoetatowych funkcjonariuszy ruchu internetowego jest połączenie działów przez siły. Na przykład gliniarze ruchu w West Yorkshire spadły o 75 procent, a także powiedzieli nam o działaniu policyjnym, broni palnej, a także jednostek psów zostały przeniesione do zespołów wielofunkcyjnych. Rzecznik Rady Władze Krajowych Władz dodał: „Siły indywidualne Władze wybierają dokładnie, jak najlepiej alokacja zasobów, a także zapewnić bezpieczeństwo swoich dzielnicach.
• Wskaźniki przestępstwa przestępczego w Wielkiej Brytanii osiągnęły 20-letni najniższy poziom
„Niektórzy mogą zdecydować się na zmniejszenie liczby ekspertów oficerów ruchu internetowego, jednak niekoniecznie oznacza to, że ich drogi nie są odpowiednio przeprowadzone. Mogą wdrożyć różne zasoby, w tym ekspercką współczesną technologię, a także wykorzystać publiczne raporty informacyjne, a także pomoc na temat przestępców drogowych.
„Wszyscy oficerowie organów są oferowani, aby w razie potrzeby pomóc osobom, które są specjalistami ds. Policji ruchu w sieci. Każdy naczelny policjant dąży do gwarancji, że osoby drogowe w ich obszarze są tak wolne od ryzyka, jak to możliwe. ”

W co wierzysz o zmianach? Zostaw nam komentarz poniżej …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *