Volvo, aby uniknąć przyszłych programów silnikowych

Volvo nie ujawni nowych projektów na większości najlepszych pokazów silnikowych na świecie, takich jak Frankfurt, Tokio i Paryż, zamiast tego skupiając swoje wysiłki na mniejszej liczbie pokazów, a także Poprawa marki jest obecna w Internecie.
• Zobacz nasz podgląd Detroit Motor Show
Chińska marka stara się zminimalizować koszty targów, oprócz sponsoringu sportowego, a także marketingu telewizyjnego w Buy, aby spojrzeć na inne metody reklamowe. Przechodząc przez specjalne podejście, sprzedaż, a także wiceprezes ds. Reklamy Alain Visser powiedział: „Nadal jesteśmy dość małym graczem na światowym rynku … nie będziemy wygrywać, robiąc dokładnie tak samo jak inni”.
Pan Visser określił, że ekstrawaganckie wydarzenia motoryzacyjne są marnotrawstwem pieniędzy, a także istnieją „lepsze metody komunikowania się” z publicznością o najbardziej obecnej różnorodności samochodów Volvo. Dzieje się tak po tym, jak firma ujawniła najbardziej obecny SUV XC90 podczas tegorocznego Paris Show, pierwszych nowych samochodów i ciężarówki marki, biorąc pod uwagę, że V40 Hatchback w 2012 roku.
Reklama – Post trwa poniżej

Według firmy zaoferował wszystkie 1927 pierwszych pierwszych edycji nowego XC90 w zaledwie 47 godzin, wyłącznie za pomocą jego platform internetowych, a także na stronie internetowej.
• Przegląd Motor Show Detroit 2015
Volvo najwyraźniej będzie kontynuować swoje istnienie na trzech głównych pokazach motorycznych na 2015 r.: Detroit, Genewa i Pekin. Następnie skoncentruje zainteresowanie swoim corocznym dniem produktu, a zwiększenie planu budżetu reklamowego zostanie wlewych w Internecie, a także zasobów sieci społecznościowych.
Czy uważasz, że Volvo jest sprytne, aby unikać programów silnikowych? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *