Nowy 2021 Subaru Outback w sprzedaży wyceniony obecnie od 33 995 £

Nowy Outback Subaru jest dostępny do zakupu w Wielkiej Brytanii. Ceny zaczynają się od 33 995 GBP, a kiedy pierwsze przykłady osiągną dealersów w tym miesiącu, będzie to obiektywne w innych wysokich osiedlach, takich jak Audi A4 Allroad i Skoda Octavia Scout.
Outback szóstej generacji przeniósł się na najnowszą wersję architektury Globalnej Platformy Subaru (SGP), która według japońskiej marki znacznie poprawiła jakość jazdy samochodem, zajmując się bezpieczeństwem i wypadkiem.

Najlepsze samochody na zakup 2022

W przeciwieństwie do starego modelu Outback, kupujący mają teraz trzy poziomy wykończenia do wyboru, zwane Limited, Field i Touring. Podstawowy model ograniczony jest standardem z 18-calowymi felgami aluminiowymi, reflektorami LED, lampami przeciwmgielnymi LED, rozkładanymi szynami dachowymi i bezkluczykowego Go. Wewnątrz znajduje się również nowy 11,6-calowy system informacyjno-rozrywkowy portretowy zamiast siedmiocalowego jednostki starego samochodu.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Ceny wariantów w terenie i koncerty zaczynają się odpowiednio od 37 995 GBP i 39 495 GBP. Pełne specyfikacje dla tych dwóch modeli nie zostały jeszcze potwierdzone, chociaż wiemy, że tańsze pole będzie wyposażone w wodę syntetyczną tapicerkę skórzaną. Modele turystyczne otrzymają ustalone szyny dachowe i tapicerkę skórzaną Nappa.
Każda wersja Outback będzie również wyposażona w nową kamerę rozpoznawania twarzy, która może zidentyfikować kierowcę, a następnie automatycznie dostosować pozycję siedzenia, lustra drzwi i klimatyzację do swoich preferencji.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *