Fiat zaprezentuje modele Sportivo Van Range

z całej rangi Fiat Van można teraz mieć w najlepszym wykończeniu sportowym. Ulepszone stylizacja i nowe silniki sprawiają, że ten wykończenie wyjątkowe i Fiat zaprezentowało go już na Fiat Fiorino i Fiat Ducato na pokazie pojazdów komercyjnych 2014.
Wykończenie Sportivo kosztuje o 700 funtów więcej niż specyfikacja Tecnico i tworzy sportowy wygląd, dodając felgi aluminiowe, ekskluzywne stripsy sportowe i pomalowane zderzaki. Zestaw zaczerpnięty z wykończenia Tecnico jest również zamontowany, w tym powietrza, przednie światła przeciwmgielne i czujniki parkowania.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Modele dostępne w tym zakresie poziomów wykończenia obejmują Fiat Fiorino Sportivo 1.3 95 MultiJet II, Fiat Doblo Cargo Sportivo 1.6 105 MultiJet, Fiat Scudo Sportivo 2.0 130 MultiJet i Fiat Ducato Sportivo 2.3 150 MultiJet II.
Sebastiano Fedrigo, dyrektor Fiat Professional UK, powiedział: „Z przyjemnością witamy nie tylko nowe modele Sportivo na stoisku Fiat Professional na pokazie pojazdów komercyjnych w Birmingham, ale także pojazdów niektórych z naszych najbardziej cenionych klientów.
„Nasz rosnący sukces w zaspokajaniu wymagań i oczekiwań tych głośnych firm podkreśla rosnącą konkurencyjność naszego składu pojazdów komercyjnych. A dzięki większej liczbie nowych produktów, instrumentów pochodnych i technologii w przygotowaniu, mamy nadzieję, że sukces Fiat Professional będzie kontynuował 2014 i później! ”

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *