Mercedes C-Class Estate 2014 Exposed

Byliśmy już pod wrażeniem jazdy w nowym salonie klasy C. Teraz niemiecka marka ujawniła praktyczną posiadłość klasy M Mercedesa-a także Auto Reveal ma podgląd z pierwszej ręki.
Rozmawiając nas po samochodach i ciężarówce, był projektant zewnętrzny Mercedesa Michael Frei, który powiedział nam, że celem było stworzenie stylowego i stylowego wyglądu nowego majątku. „Zrobiliśmy wszystko, aby upewnić się, że samochody i ciężarówka dobrze siedzą na kołach” – stwierdził Frei. „Istnieje silne ramię, szklarnia jest naprawdę schowana na szczycie, a następnie mamy te poziome linie do konstrukcji samochodów i ciężarówki, aby przestać wyglądać wysoko, a także wąskie”.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Pomysł polegał na ukryciu praktyczności majątku „bez narażania klienta w życiu codziennym”. Dokonano tego przy użyciu technik wizualnych, takich jak dwuczęściowe zapakowane światła ogonowe, które pomagają, że tył wydawał się niższy i szerszy. Oprócz przebrania jest wiele praktyczności, a nowa posiadłość klasy C oferuje 490-litrowy but-pięć litrów na starych samochodach i ciężarówce, jednak na trasie BMW 3.
Siedzenia składają się na prawie płaski kąt trzy stopniowy, uwalniając 1510 litrów. To poprawa 10 litrów nad starą posiadłością klasy C, a także większą niż zarówno Audi A4, jak i BMW Series 3.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *