Seat Tarraco zyskuje nowe siedzenie napędowe benzynowe o mocy 242 KM

, wzmocniło skład Tarraco z nowym, zasięgu 2,0-litrowym silnikiem benzynowym. Można go kupić teraz, na poziomie Xcellence, Xcellence Lux, FR i FR Sport, a ceny zaczynają się od 39 400 funtów.
Turbodoładowany 2,0-litrowy czterocylindrowy jednostka jest tym samym układem napędowym używanym w Volkswagen Golf GTI i Skoda Octavia VRS. Produkuje 242 KM i 370 Nm momentu obrotowego, co według siedzenia da Tarraco czas 0–62 km / h 6,2 sekundy i maksymalną prędkość 142 km / h.

10 najlepszych SUV -ów, aby uzyskać 2022

Siedzenia łączy układ napędowy z siedmiobiegową skrzynią biegów z podwójną skrzynią biegów i napędem na cztery koła. Marka mówi również, że 2,0-litrowy silnik benzynowy powróci do 32,8 mpg, a emisje siedzą tak niskie jak 195 g/km, w zależności od specyfikacji.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Model Xcellence jest konwencjonalny z 19-calowymi felgami aluminiowymi, reflektorami LED, srebrnymi szynami dachowymi, chromowanymi wykończeniami okiennymi, oświetlonymi płytkami bieżnika i sportowymi siedzeniami Alcantara. Kupujący otrzymują również asystent parku, adaptacyjny sterowanie rejsami i kamerę z widoku wstecznego.
O wiele bardziej hojnie wyposażony wariant Xcellence Lux wynosi 41 160 £ i ma 20-calowe felgi aluminiowe, skórzaną tapicerkę, elektrycznie regulowane siedzenie kierowcy oraz podgrzewane przednie i tylne siedzenia. Konwencjonalna kamera parkingowa jest również zamieniona na odgórną jednostkę.
Sportowy Tarraco FR 2.0 TSI jest wyposażony w 19-calowe felgi aluminiowe, zestaw do ciała, spoiler tylnej klapy, czarne wykończenie zewnętrzne i tylne szkło prywatności. W przeciwieństwie do modelu Xcellence, FR ma również podwójny układ wydechowy i fotele sportowe. Ceny zaczynają się od 40 615 £.
FR Sport w zakresie zasięgu zawiera cały sprzęt w modelu FR, wraz z 20-calowymi felgami aluminiowymi i skórnymi foteliami sportowymi. Podobnie jak model Xcellence Lux, otrzymuje również podgrzewane przednie i tylne siedzenia oraz odgórny kamera parkingowa. Ceny zaczynają się od 42 365 £.
Teraz przeczytaj naszą dokładną recenzję Tarraco Seat tutaj …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *