Siedzenie tworzy nową firmę XMOBA Tech, która koncentruje się na siedzibach usług mobilnych

, ogłosiła, że ​​utworzyła nową spółkę zależną o nazwie XMOBA, do inwestowania, testowania i uruchamiania najnowocześniejszych usług mobilnych w Barcelonie i nie tylko .
Ogłoszenie zostało wydane przez prezydenta hiszpańskiego producenta, Luca de Meo na konferencji prasowej na tegorocznym światowym kongresie mobilnym, odbywającej się w stolicy regionu katalońskiego. De Meo twierdził, że siedzenie osiągnęło „firmę technologiczną, która również tworzy samochody”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Xmoba, który jest akronimem „X Mobility” i „Barcelona”, będzie zaniepokojony pozyskiwaniem i rekrutacją firm technologicznych, prowadząc projekty pilotażowe oraz testowanie nowych pomysłów i systemów, zanim będą mogły zostać sprzedane lub wdrożenie w zakresie modeli SEAT.
Wszystkie rodzaje technologii motoryzacyjnych zostaną pilotowane, ale nacisk będzie na promocja wspólnej mobilności i usług powiązanych. Firma będzie również nadać priorytet sprzedaży usług, obszaru branży, który uzyskuje znaczenie dla producentów.
XMOBA zarządzi również Respiro, usługę udostępniania samochodów z Madrytu zakupioną przez siedzenie na początku tego roku. Celem Respiro jest wprowadzenie swojej usługi najpierw w Hiszpanii, a następnie do wybranych krajów europejskich.
„Siedzenie stopniowo stanie się rodzajem spółki holdingowej inwestującej w nowe usługi i startupy” – powiedział De Meo. „Będziemy pionierskimi postępem, aby pomóc nam odzyskać przyszłość mobilności i połączonych usług”.
Grupa VW Carmaker zainwestowała w ubiegłym roku 900 mln EUR w badania i rozwój i spodziewa się, że dodatkowo to rozszerzy w tym roku.
Pierwszą firmą XMOBA jest Justmoove, usługa płatności oparta na aplikacjach, która umożliwia płacenie za opłatę za opłatę, parking, taksówki i usługi udostępniania samochodów za pośrednictwem jednego systemu.
Czy o wiele więcej marek samochodów powinno koncentrować się na przyszłej technologii? Daj nam znać swoje myśli poniżej …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *