Hot Range Range Rover Velar SVR ponownie znalazł testy

Land Rover ma na celu dodanie gorącego V8 Range Velar SVR do swojego składu przed końcem roku, a najnowsze ujęcia szpiegowskie pokazują Porsche Porsche Testy rywalizujące Macan Turbo w pobliżu Nurburgring.
Chociaż najnowsze zdjęcia wciąż pokazują samochód w ciężkim przebraniu, niektóre dodatkowe szczegóły można znaleźć w stosunku do poprzednich wersji, które widzieliśmy. Agresywny przedni zderzak nosi mniej kamuflażu, odsłaniając zarówno przedni rozdzielacz, jak i otwory wentylacyjne po obu stronach dużego głównego spożycia powietrza.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Z tyłu funkcjonują quadowe ciasteczka. Wydaje się również, że Land Rover może rozważyć dopasowanie znacznie bardziej ekstremalnego tylnego skrzydła. Podczas gdy wcześniejsze ujęcia szpiegowskie pokazały samochód z konwencjonalnym tylnym spoilerem Velara, najnowszy muł wydaje się mieć dodatkowy element przymocowany do przedłużenia krawędzi.
Podobnie jak w przypadku wcześniejszych prototypów, tylny zderzak został lekko podniesiony, aby pomieścić znacznie bardziej ekstremalny dyfuzor. Powiększone koła aluminiowe ukrywają poważnie wyglądające hamulce z czerwonymi zaciskami.
Kontrola tablicy rejestracyjnej poprzedniego prototypu w Wielkiej Brytanii potwierdza, że ​​Velar SVR będzie zawierał wszechobecny V8 Jaguar-Land Rover 5.0-litrowy V8. Jest to ta sama jednostka używana w wielu samochodach SVR u obu marek, o 567 KM w niedawno odświeżonym Range Rover Sport SVR.
Dzięki temu silnikowi na pokładzie Velar wygląda na znaczny wzrost mocy w stosunku do bieżącego zasięgu, który wykorzysty P380, który wykorzystuje sześciocylindrowy benzynę o mocy 375 KM. Spodziewaj się czasu 0-62 mil na godzinę blisko czterosekundowego znaku.
Oprócz V8 Power i nieco bardziej sportowca, zawieszenie Velar SVR zostanie zmienione, z adaptacyjnymi amortyzatorami zawierającymi tryb specyficzny dla SVR. Wzmocniony wydech zaoferuje racjonalną ścieżkę dźwiękową, a wewnętrzne fotele sportowe podnoszą kabinę.
Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć Range Rover Velar SVR? Powiedz nam swoje myśli w komentarzach …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *