„Fiat miał o wiele więcej fałszywych świtów niż drużyna piłkarska Anglii”

Często nazywam Fiat jako 500 samochodów i firmy zajmującej się ciężarówką. Zaloguj się na stronie internetowej firmy, a także dziewięciu w ofercie, pięć z nich nosi przyjazną twarz 500. Kiedy dotyczy sprzedaży Fiata, 500S uwzględnia ogromną większość, a nowa 500x jest jeszcze bardziej zwiększona.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

W tym tygodniu objawienie, że długo oczekiwany roadster The Fiat Group założył z Mazdy, będzie nosił odznakę Fiata (najpierw podobno jest alfa, a następnie abarth …) jest oznaką wzrostu poza 500.
Prawdopodobnie nazywany 124 Spider, po popularnych samochodach sportowych i ciężarówce z lat sześćdziesiątych, a także lat siedemdziesiątych, Roadster zostanie spełniony przez nowy golf, a także rywal na całym świecie – na całym świecie (Hatch, Saloon, majątek) Trudno jest zaniedbać każdego rodzaju samochody i firmy zajmujące się ciężarówką.
Znawcy stwierdzają, że następne będzie zamiennik Punto-jeszcze jedna duża sekcja-jednak planuje poszerzyć odmianę panda o większy projekt wirowania Qashqai, został opóźniony. Szkoda, że ​​dla mnie to o wiele bardziej genialne projekty, takie jak 500, a także panda, które pomogły przywrócić Fiata na mapie. Najnowsza historia pokazała, że ​​nie działa dobrze.
Ale, jak dowodzą plotki o pandzie „Qashqai”, droczyliśmy się z perspektywą przyszłych fiatów, a także o długości – tylko po to, aby odkryć jeszcze jeden wariant 500 odkrywający jego metodę w salonie. Fiat miał o wiele więcej fałszywych świtów niż angielska drużyna piłkarska, więc miejmy nadzieję, że 124 Spider naprawdę jest początkiem renesansu Fiat, o którym możemy się zachwycić.
Przynajmniej dealerzy Fiata pokazują wskazówki dotyczące ulepszenia – w górę czterech lokalizacji w zeszłorocznym badaniu Motorist Power Survey.
Tegoroczna ankieta wkrótce się kończy, więc kliknij tutaj, aby mieć swój stan w samochodach i ciężarówce, a także dealera.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *