„2018 był rokiem, w którym brytyjski przemysł samochodowy odszedł wstecz”

aktualne statystyki branży samochodowej w Wielkiej Brytanii, które właśnie zadałem kolosalne zmiany w 2018 roku w 2018 roku.
To prawda, że ​​Jaguar Land Rover zachował swoją pozycję jako nasz największy producent samochodów. Równie dobra wiadomość była taka, że ​​w brytyjskiej scenie motoryzacyjnej numery pracy pozostały takie same (na poziomie 856 000), a co najmniej 10 procent pracowników pochodzących z Europy (tak samo jak w 2017 r.). Wisienką na torcie było to, że nasz przemysł samochodowy nadal obracał się dokładnie o 82 miliard funtów.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Krople produkcyjne w Wielkiej Brytanii o prawie połowę
Ale właśnie właśnie kończą się pozytywne spójności i wbudowne negatywne zmiany. Boli mnie to, ale rok 2018 był rokiem, w którym cofnęliśmy się w zbyt wielu zasadniczo niezbędnych departamentach.
W latach 18 vs 17, brytyjska produkcja samochodów i silników, rejestracja samochodów i eksport samochodowy spadły. Również o upadku: tworzenie nowych miejsc pracy i liczba młodych ludzi rozpoczynających praktyki. Pieniądze zainwestowane w naszą branżę produkcyjną motoryzacyjną spadły o 1,4 miliarda funtów do 2,6 miliarda funtów. Niedobrze.
Komercyjne producenci samochodów spadli z pięciu do czterech, wykonawców autobusów/trenerów z dziewięciu do ośmiu. Honda i Infiniti zauważyli, że opuszczają Wielką Brytanię. Wyeksportowaliśmy mniej samochodów i osiedliśmy się z 11 do 12 w globalnej produkcji samochodów, a Rosja przechodzi nas, a pływająca Czech zamierzała nas wkrótce stać w „pecha na jakieś 13. miejsce.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *