Citroen z okazji Centenary z dwoma samochodami koncepcyjnymi w 2019 r.

Citroen uruchomi w tym roku dwa nowe samochody koncepcyjne, aby świętować stulecie, potwierdziła szef firmy Linda Jackson.
Przemawiając podczas rozmowy konferencyjnej z dziennikarzami, Jackson powiedział: „Pierwszy będzie w Genewie i opiera się na wizji mobilności miejskiej Citroena, następny jest później w tym roku i pokazuje naszą wersję przyszłości komfortu – lub ultra komfortu”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Nowy przegląd Citroen C5 Aircross 2018
Oczekuje się, że drugi z samochodów koncepcyjnych zostanie pokazany w Paryżu w maju. Francuska firma wprowadzi również szereg modeli specjalnych edycji Origin w całej Europie z okazji 100 lat „odważności i innowacji”.
Jackson powiedział dalej, że samochody koncepcyjne pokażą wyróżnik Citroena na rynku: „Są dwie rzeczy, które musimy mieć w przyszłości, design, aby uczynić nas innymi i komfortowymi – to było w naszym DNA od wielu lat, ale jesteśmy Wprowadzanie go do współczesnego dnia.
„Opracowaliśmy nową technologię w siedzeniach i zawieszeniu, ale chodzi również o łączność, magazyn, jakość powietrza, modułowość i upewnienie się, że koncentracja pasażerska. Po prostu chcemy być punktem odniesienia dla wygody. ”
Wynika z ogłoszenia, że ​​Citroen sprzedał 825 000 samochodów w Europie w 2018 r., Wzrost o pięć procent w 2017 r. I najwyższy tom, jaki firma widziała od siedmiu lat. Wyniki Citroena w Wielkiej Brytanii spadły o 4,7 procent, Jackson dodał: „Czy jestem zadowolony [z wyników w Wielkiej Brytanii]? Niekoniecznie. Chodzi o uzyskanie bilansu wolumenu, udziału i zysków, ale niepewność Brexitu i zmienność kursu walutowego. Mam ambicje, aby Wielka Brytania była lepsza. ”
Czy uważasz, że Citroen skupienie się na komforcie jest idealną metodą dla francuskiej marki? Daj nam znać w komentarzach …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *