Nowy Bentley Bentayga Phev przybywa do Genewy

Bentley dodał opcję hybrydowego układu napędowego wtyczki dla Bentayga SUV, co czyni go pierwszym wrażliwym pojazdem marki. Firma twierdzi, że jest to „pierwszy krok w kierunku pełnej elektryfikacji” i ustawia się wraz z wersjami Diesla W12, V8 i V8 Bentayga.
Pod skórą Hybrydy Bentayga znajduje się nowy turbodoładowany silnik benzynowy V6 o pojemności 3,0 litra, połączony z silnikiem elektrycznym i generatorem. Bentley nie wydał jeszcze żadnych danych o mocy lub wydajności dla nowego modelu, ale twierdzi, że emisja CO2 wynosząca 75 g/km, podczas gdy zgłoszono oficjalny zasięg 31 mil na energię elektryczną, mierzoną w ramach nowych europejskich testów cyklu jazdy. Naładowanie pakietu baterii zajmie 7,5 godziny z trzypinowej wtyczki gospodarstwa domowego, a dla osób z odpowiednim złączem jest cytowany 2,5-godzinny czas ładowania.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze hybrydowe SUV -y na rynku
Podczas gdy Bentayga Hybrid zachowuje ten sam sport, Bentley, Comfort i dostosowane tryby jazdy, przełącznik stop-start w kabinie został zastąpiony przez trzy nowe funkcje tylko hybrydowe-napęd EV, tryb hybrydowy i tryb trzymania. Każdy z tych trybów zmienia się, jak zależny jest samochód na akumulatorze i silniku elektrycznym do napędu, a napęd EV przełącza samochód tylko na energię elektryczną, i trzyma tryb utrzymywania ładunku i polegania znacznie bardziej na silniku V6.
26

System rozrywki i oprzyrządowanie również zostały zmienione, aby odzwierciedlić hybrydowe źródło zasilania samochodu. Na przykład licznik Rev został zmieniony z nowym segmentem poświęconym, ile energii elektrycznej jest używana, a wybór stanu baterii zastępuje miernik temperatury płynu chłodzącego. Schemat przepływu energii na żywo jest teraz dostępny na ekranie informacyjno -rozrywkowym i wyświetlaczu TFT na środku tablicy rozdzielczej.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *