Skoda SUV HOOEDHold do rozwoju

Plany Skody dotyczące większego SUV-a niż Yeti są dobrze zaawansowane, z nowym projektem w 2015 roku. Będzie on oferowany w pięciu wersjach, a także w wersji siedmioosobowej, a także wygranych ” t funkcjonują nazwa Yeti, tak jak pierwotnie plan.
W rozmowie z Automobile Express przewodniczący Skody Winfried Vahland powiedział: „To musi być samochody i ciężarówka, która może zaoferować 100 000 na całym świecie, a także największe zapotrzebowanie na tego rodzaju samochody i ciężarówki z Chin”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Vahland prowadził Volkswagen w Chinach między 2005 r. A także w 2010 roku, a także powiedział nam, że przyniósł koncepcję ogromnego typu SUV -a na Dalekim Wschodzie. „Chińczycy jak Yeti, a także lubią większe SUV -ów, w którym wymagamy odejścia” – powiedział nam.
Mimo że rynek chiński nie sprzyja siedmiu Seaters, nowy SUV będzie oferowany z trzema rzędami miejsc od czasu popytu na innych rynkach, zwłaszcza Rosji. Cars and Truck VW ma celem nowego projektu, jest Hyundai Santa Fe-ogromny światowy sukces dla Hyundai, a także oferowany w pięciu wersjach.
Jednak nowa ogromna Skoda nie będzie funkcjonować nazwy Yeti: „Mamy ogromne plany na całym świecie dla Yeti”, stwierdził Vahland. „Robimy już rozciągniętą wersję Yeti w Chinach, a także zaczęliśmy ją rozwijać w Rosji. Yeti musi być samochodem i ciężarówką, którą możemy zaoferować 200 000 każdego roku”.
Skoda zakończyła w 2012 r. Po zaoferowaniu 939 200 samochodów i ciężarówek – wzrost o 6,8 procent w 2011 roku. A także Vahland ma ogromne plany rozwoju: „Do 2018 r. Chcemy zaoferować 1,5 miliona samochodów i ciężarówek na całym świecie., A także od teraz, a także w 2015 r., Co sześć miesięcy będziemy wprowadzać nową Skodę. ”

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *