Land Rover Defender Numer 2 milion zarabia 400 000 funtów na aukcji

Ostatni obrońca Land Rover zjedzie z linii produkcyjnej w styczniu 2016 r., Z ponad dwoma milionami oferowanych od 1947 r. Zaoferowano dwumilonowy obrońca za a Zrejestruj 400 000 funtów, co czyni go najcenniejszym produkcją Land Rover w historii.
Zbudowany w maju 2015 r. Obrońca Land Rover 2 000 000 został zaoferowany oferentowi z Kataru, a dochody ze sprzedaży trafiają do dwóch organizacji charytatywnych: światowej Federacji Czerwonego Krzyża, a także społeczeństw Red Crescent (IFRC) i Born Free Foundation.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Land Rover Defender: Wciąż najlepsze w wieku 60 lat?
Specjalny dział operacyjny Jaguara Land Rover nadzorował produkcję tego samochodu, mając na celu przekształcenie go w coś wyjątkowego, a także cennego. Posiada garść jednorazowych funkcji, w tym logo z „2 000 000” z tyłu oprócz wszytych w zagłówki, aluminiową tablicę podpisaną przez tych, którzy opracowali samochody i ciężarówkę, a także tablicę rejestracyjną S90 Hue, która przypomina echem Słynna płyta Hue 166 odkryta na pierwszym przedprodukcji Land Rover.
Istnieje również grawerowana mapa Zatoki Red Wharf, w której styl pierwszego Land Rovera został narysowany w piasku przez ówczesnego dyrektora inżynierskiego Rovera, Maurice Wilks. Samochód oparty na modelu autobiografii, który jest najwyższą wersją ze skórzanymi siedzeniami, a także wnętrza.
John Edwards, kierownik Wydziału Operacji Specjalnych JLR, powiedział: „Dzisiejsza wyprzedaż spadnie w ramach naszej historii. Oczywiście Defender ma zarówno przyszłość, jak i będzie online sam. Ponieważ obrońcy również będą się rozwijać z naszym działem Jaguar Land Rover Heritage. ”
Czy kupiłbyś obrońcę o wartości 400 000 funtów? Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz poniżej …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *