Lexus GS otrzymuje lifting na Pebble Beach 2015

z dala od klasyków, supersamochodów i oszałamiających koncepcji podczas tegorocznego tygodnia Pebble Beach i Monterey Car Week, Lexus po cichu ogłosił lifting średnio-życie dla swojego salonu wykonawczego GS.
Najbardziej zauważalną wersją na zewnątrz zmienionego Lexusa GS 2016 jest odważna nowa pełna kratka-w końcu wprowadzanie GS z innymi modelami Lexusa w swoim zasięgu. Istnieją również nowe przedni reflektory LED, podczas gdy tylne światła i zderzaki również zostały odświeżone. Pojawiają się także nowe kolory zewnętrzne i wzory kół stopowych.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody wykonawcze do zakupu
Lexus dodał również swój system bezpieczeństwa+ do modeli GS. Łączy system bezpieczeństwa przedprawnego z wykrywaniem pieszych, asystentem utrzymywania pasa, adaptacyjnego systemu wiązki drogowej, rozpoznawaniem znaków i aktywnego tempomatu.
Podczas odsłonięcia Pebble Beach Lexus postanowił zadebiutować samochód z nowym pociągiem Power. Ran GS 200t W przypadku 2,0-litrowego turbo benbo 2,0-litrowego 238 KM i dołącza do dwóch hybrydowych układów napędowych i 5,0-litrowego V8 używanego już w zakresie GS. Wersja 200T nie będzie oferowana w Wielkiej Brytanii.
Chociaż w Wielkiej Brytanii nie ogłoszono jeszcze żadnych szczegółów cenowych, spodziewamy się, że GS liftingowane również pojawią się na tegorocznym pokazie motoryzacyjnym Frankfurt, w którym powinny pojawić się więcej szczegółów.
Co sądzisz o nowej rodzinnej twarzy Lexusa? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *