Vauxhall dążący do „Break-reven” do 2016 r.

General Motors podejmuje nową technikę, jak sprzedaje samochody w Europie, a kiedy Chevy wyjechał z Europy, Vauxhall to jeden kurs, aby ponownie osiągnąć zysk do 2016 roku.
W ubiegłym roku firma, która zmagała się z problemem wizerunku w Europie kontynentalnej, udało się zmniejszyć straty operacyjne o 60 procent i udało się również utrzymać swój udział w rynku z popularnymi nowymi modelami, takimi jak Adam i Mokka.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Karl Thomas Neumann, dyrektor generalny Opel i Vauxhall, powiedział Automobile Express, że był to kluczowy kamień milowy na drodze do odzyskiwania marki, mówiąc:
„Zbyt długo straciliśmy udział w rynku. Zwycięstwo jest nawykiem, ale podobnie przegrana, w tym roku po raz pierwszy udało nam się to zmienić. Dzięki nowym silnikom i modelom, które przybyliśmy, celem jest, aby stać się drugą największą marką w Europie. ”
• Geneva Motor Show 2014: Podsumowanie
Część tego wzrostu sprzedaży będzie pochodzi od klientów Chevroleta, ale Neumann powiedział nam, że niektórzy klienci Chevy są zbyt wrażliwi na cenę, aby przejść prosto, ale przekonanie, że dealerów do pozostania w firmie byłoby niezbędne.
Potwierdził, że Cadillac stopniowo powróci do Europy, ale ich pozycja premium wskazałaby, że nie ma konkurencji z modelami Vauxhall.
General Motors zainwestował dużą sumę pieniędzy, aby umożliwić Vauxhallowi czas na ponowne satysfakcję, a Neumann potwierdził: „Cała presja jest teraz na naszych ramionach”. GM zainwestował ponad 5 miliardów euro, aby pomóc w uratowaniu działalności w Europie i rozszerzenia się na Rosję i Turcję, a pieniądze to zyski z sprzedaży w Chinach i Stanach Zjednoczonych.
Mimo to Neumann pozostaje przekonany, że marka może się odwrócić: „Potrzebujemy obecności w Europie, nie możemy po prostu zrezygnować”. Potwierdził.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *