Nowa usługa subskrypcji Hyundai Mocean uruchomiona dla klientów Wielkiej Brytanii

Hyundai uruchomiła w Wielkiej Brytanii usługę subskrypcyjną w Wielkiej Brytanii, w tym w pełni samochody elektryczne.
Usługa nazywa się Mocean. Według dyrektora zarządzającego Hyundai UK, Ashley Andrew, Mocean jest przeznaczony dla klientów szukających prostoty w zakresie warunków umowy PCP lub HP dla nowego samochodu.

Przegląd Hyundai Ioniq 5

Wprowadza się w rejonie Greater London, ale ostatecznie będzie dostępny dla klientów Hyundai w miastach w całym kraju. Plany w ramach serwisu Mocean kosztują od 339 GBP w zależności od długości umowy i który samochód jest wybrany, a pakiet obejmuje ubezpieczenie, pomoc drogową, podatek drogowy oraz prace konserwacyjne i naprawcze u dealerów Hyundai UK.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Klienci mogą wyjąć subskrypcję na okres zaledwie trzy miesiące lub przez okres do dwóch lat, a także będą mogli zmienić swój samochód i warunki subskrypcji co sześć miesięcy, powinni chcieć.
Proces jest obsługiwany online – marka twierdzi, że klienci mogą się zarejestrować i subskrybować za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Subskrypcję można anulować za pomocą miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Hyundai obiecuje, że ci, którzy się rejestrują, mogą mieć swój samochód w ciągu zaledwie kilku dni, dostarczony do nich lub dostępny do zbierania od salonu.
Marka mówi, że dostępna jest szereg modeli, od supermin po SUV -ów. Oznacza to, że uwzględniono łagodne samochody, takie jak najnowsze rywalizowanie Forda Fiesta Hatchback. Dostępne są również modele elektryczne, takie jak Kona Electric, są również dostępne do planów subskrypcji.
Czy uważasz, że usługa subskrypcji typu „wszystko w jednym” to dobry pomysł? Daj nam znać swoje przemyślenia w sekcji komentarzy …

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *